• SPOTKANIA Z PRZEDSTAWICIELAMI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

• SPOTKANIA Z PRZEDSTAWICIELAMI SZKÓŁ  PONADPODSTAWOWYCH

W drugim semestrze roku szkolnego 2022/2023 odbywały się w naszej szkole spotkania z przedstawicielami szkół  ponadpodstawowych:

1. Zespołu Szkół  im. Batalionów Chłopskich w Zielonej;

2. Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie;

3. Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie

4. Zespołu Szkół Nr 1 w Działdowie;

5. Zespołu Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku;

6. Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej – Biedrawiny w Malinowie;

7. II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Działdowie.

Uczniowie klas VIII zostali zapoznani z ofertą edukacyjną szkół, zasadami rekrutacji. Mogli zadawać pytania dotyczące obszaru dydaktycznego, wychowawczego i opiekuńczego. Wystąpienia były poparte prezentacjami multimedialnymi, które zawierały wydarzenia z życia poszczególnych szkół.