• Konkurs wierszy i piosenek patriotycznych - "KTO TY JESTEŚ, POLAK MAŁY"

• Konkurs wierszy i piosenek patriotycznych dla uczniów najmłodszych.

W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę  niepodległości obecny rok nazwany został ,,Rokiem dla Niepodległej”. Jest to wyjątkowa rocznica, która stwarza okazję do podjęcia działań służących budowaniu wspólnoty i kształtowaniu tożsamości narodowej. W ramach tych obchodów 09.10.2018r. w naszej Szkole odbył się konkurs wierszy i piosenek patriotycznych pt.: „KTO TY JESTEŚ POLAK MAŁY”, konkurs ten adresowany był do najmłodszych uczniów naszej Szkoły. Jury w składzie p. Janina Dzenis, p. Teresa Dwórznik – Romańska, p. Jolanta Cichocka i p.  Dyrektor Andrzej Mirosław Stolarski, stanęło przed trudnym zadaniem  oceniając 27 uczestników konkursu w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III.

Wśród dzieci z oddziałów przedszkolnych miejsca uplasowały się następująco:

I miejsce:  Natalia Antkiewicz  (grupa 4-5 latki)

II miejsce: Sebastian Skuza  (klasa 0)

III miejsce: Kornel Mendalka  (klasa 0

Wyróżnienie otrzymali :

Anna Mendalka (grupa 3-4 latki)

Karol Łożyński (grupa 4-5 latki)

Krystian Stempka (klasa 0)

Natomiast w klasach I-III nagrodzeni zostali:

I miejsce: Dawid Markowski (klasa II)

II miejsce: Julia Cejman (klasa I)

III miejsce: Alicja Kociela (klasa III)

Wyróżnienie otrzymali:

Stanisław Bartkowski (klasa I)

Amelia Antkiewicz (klasa II)

Maja Myślińska(klasa II)

Jury postanowiło przyznać również nagrodę specjalną w kategorii : „Piosenka”  dla  Amelii Gorczycy z klasy II.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy a nagrodzonym bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.